Kazimiera Waszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2012
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2012
Gazeta Pomorska
Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4 października 2012 roku odeszła od nas na zawsze nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Kazimiera Waszkiewicz z domu Chudzińska lat 88. Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 8.10.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Bonawentury. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu w Pakości. Pogrążona w smutku RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia