Idźmy wię
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2012
Głos Koszaliński
„ Idźmy więc naprzód świadomi pozostawiania za sobą śladów” Cz. Niemen Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy tak licznie towarzyszyli Trenerowi w ostatniej drodze. Dziękujemy Przyjaciołom, Współpracownikom, Znajomym, Kolegom, Wychowankom, Zawodnikom, Kibicom, Władzom Koszalina za pożegnanie Jerzego Olejniczaka z oddaniem, ciepłym wspomnieniem i szczególną pamięcią. Żona z córkami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Renia
13 l