Wilhelm Rup
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.07.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.07.2011
Głos Wielkopolski
Kończy się każdy dzień
Kończy się każda wiosna
Kończy się każde życie
Ale tym smutniej, gdy:
Dzień – był twórczy
Wiosna – piękna
A życie – dobre
Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 26 lipca br.
zmarł nasz ukochany Ojciec, Teść, Dziadek, Pradziadek
przeżywszy 101 lat
ś + p
mgr Wilhelm Rup
harcmistrz
Odszedł dobry, wielki Człowiek. Przyjaciel i Wychowawca harcerzy,
młodzieży, wspaniały Rodzic kultywujący więzi rodzinne.
Przez wiele lat był nauczycielem, wychowawcą, propagatorem kultury
wśród zastępów nauczycieli. Z wszystkimi, których wspierał pozostał
w przyjaźni...
Za swe zasługi wyróżniony został odznaczeniami państwowymi
i regionalnymi.
Na zawsze pozostał skromnym człowiekiem.
Msza żałobna odprawiona zostanie w piątek, 29 lipca 2011 r.
o godzinie 8.00 w kościele Pallotynów, ul. Przybyszewskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 9.30
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna
12 l
joanna perszowska
14 l
Małgorzata Bróździńska
14 l