Podgóranik Monika
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2009
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2009
Dziennik Bałtycki
Z wielkim bólem żegnamy naszą Koleżankę i Pracownicę Monikę Podgórniak której ogromne zaangażowanie i osobisty wkład w realizację teatru szekspirowskiego w Gdańsku znacznie przekraczał zwykłe obowiązki. Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 31 sierpnia 2009 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni, pogrzeb o godz. 14.00 na cmentarzu Witomińskim w Gdyni. Rada Programowa, dyrekcja i pracownicy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia