Elżbieta Świtek - Kiczek
This was published in the following publications on 21.12.2012:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 21.12.2012:
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Serdecznie dziękuję Pani Doktor Elżbiecie Świtek Kiczek za wszystko, za wieloletnie leczenie, za wsparcie w trudnych chwilach mojego życia. Doktor Elżbieta jest nie tylko lekarzem ciała, ale i duszy. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Pani Doktor oraz całej Jej Rodzinie: Seniorce rodu, czyli Jej Mamie, Mężowi i Dzieciom dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2013 roku. Wdzięczna pacjentka JOLANTA WUJAK
End of content
No more pages to load