Żyłam bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2005
Express Bydgoski
"Żyłam bo chciałeś, odeszłam bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 02.06.2005r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, siostra, szwagierka, babcia i ciocia
śp. Anna Pankanin
lat 66
z domu Pawlak
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 06.06.2005r. o godz. 8.00 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 134.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo
W smutku pogrążona
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia