Włodzimierz Graczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2009
Głos Wielkopolski
Z głębokim bólem żegnamy dzisiaj naszego drogiego Kuzyna ś + p Włodzimierza Graczyka Halinie, Małgosi i Agnieszce przekazujemy wyrazy naszego najszczerszego współczucia Andrzej, Jerzy i Wiesław Byrtowie z rodzinami
„Odszedłeś tak nagle,
że ani uwierzyć, ani się pogodzić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 listopada 2009 r. po długiej
i ciężkiej chorobie odszedł od nas pojednany z Bogiem
Mój Kochany Mąż, Najukochańszy Tatuś i Teść
ś + p
Włodzimierz Graczyk
lat 62
Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym
pw. Narodzenia Pańskiego na os. S. Batorego w czwartek,
19.11.2009 r. o godzinie 13.00.
Pogrzeb tego samego dnia o godzinie 14.00 na cmentarzu naramowickim
przy ul. Jasna Rola w Poznaniu.
W smutku pogrążeni
Żona Halina
Małgosia, Agnieszka i Mirek
Prosimy o nieskładanie kondolencji
W żalu zawiadamiamy, że dnia 15.11.2009 r. zmarł
ś + p
Włodzimierz Graczyk
lat 62
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 19.11.2009 r. o godzinie 14.00
na cmentarzu naramowickim.
W smutku pogrążony
Rafał z rodzicami
W żalu zawiadamiamy, że dnia 15.11.2009 r. zmarł były pracownik
Poznańskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego nr 3
oraz Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych
ś + p
Włodzimierz Graczyk
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 19.11.2009 r. o godzinie 14.00
na cmentarzu naramowickim przy ul. Jasna Rola w Poznaniu.
Rodzina
„Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi,
śmierć zawsze wydaje się niespodziewana”
W smutku zawiadamiamy, że dnia 15 listopada 2009 r. zmarł Nasz
Zięć, Szwagier, Kuzyn, Wujek, Ojciec Chrzestny
ś + p
Włodzimierz Graczyk
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 19.11.2009 r. o godzinie 14.00
na cmentarzu naramowickim przy ul. Jasna Rola w Poznaniu.
W smutku pogrążona
Rodzina
„Nikt nie jest przygotowany na smutek, lecz świadomość, że w pobliżu są ludzie gotowi nieść pomoc, pomaga” Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, wzięli liczny udział w uroczystości pogrzebowej naszego kochanego Męża, Tatusia i Teścia ś + p Włodzimierza Graczyka a w szczególności lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Chorób Wewnętrznych ze Szpitala MSWiA w Poznaniu oraz Stacji Dializ przy Szpitalu MSWiA, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Kolegom i Koleżankom oraz Współpracownikom z WUPRINŻ Poznań i Przedsiębiorstwa Budowlanego nr 3, za obecność, pomoc, modlitwę, pamięć, złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania składa Halina Graczyk z Małgosią, Agnieszką i Mirkiem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
A
8 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l
Tatusiowi w66urodziny Małgosia
12 l
małgosia
13 l
Aga
13 l
małgosia
13 l
małgosia
13 l
A-K
13 l
A,K
14 l
małgosia
14 l
małgosia
14 l
małgosia
14 l
małgosia
14 l
małgosia
14 l