Byłeś Tym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2005
Express Bydgoski
"Byłeś Tym kim być najtrudniej
dobrodusznym i uczciwym człowiekiem"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 lutego 2005r. opatrzony sakramentami świętymi odszedł od nas w wieku 91 lat mój ukochany Mąż, nasz najdroższy Ojciec, Dziadziuś, Teść, Szwagier i Wujek
Ś.P.
EDWARD BRONICKI
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 10 lutego 2005r. o godz. 7:30 w kościele parafii Św.Jadwigi Królowej.Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz.13:00 na cmentarzu parafii Św.Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu.
W smutku pogrążona:
ŻONA z RODZINĄ
Inowrocław, Koło, Poznań, Witkowo, Brisbane/Australia/
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia