Włodzimierz Rybicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2012
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2012
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 4 grudnia 2012 roku
zmarł, przeżywszy 66 lat
Ś+P
Włodzimierz Rybicki
Nasz wspaniały Kolega, Przyjaciel,
długoletni pracownik administracji,
Wiceprezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Sieradzu.
Wyrazy głębokiego współczucia
Synowi oraz całej Rodzinie
składają
przyjaciele, koleżanki i koledzy z SKO
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się
w dniu 8 grudnia 2012 r. (sobota) o godz. 12.00
w kościele parafialnym w Strońsku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
krystyna
13 l