Marii Cieślak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2012
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
z naszego grona
ŚP.
MARII CIEŚLAK
naszej koleżanki i wieloletniego
pracownika ZDM ,,LABO-MED" Sp. z o.o.
Szczere wyrazy współczucia Rodzinie Marii
składają
Zarząd i Pracownicy ZDM ,,LABO-MED"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia