Julian Witorzeńć
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2013
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2013
Dziennik Łódzki
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wspaniałego szefa
Ś.+ P.
dr. med. Juliana Witorzeńcia
Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Ośrodka Sztucznej Nerki Szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu w latach 1970 - 1980, lekarza o wielkiej etyce zawodowej, niekwestionowanego autorytetu medycznego, nauczyciela, Człowieka ogromnej dobroci, szlachetności i honoru.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Asystenci i Uczniowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia