Pan mgr farm. Zbigniew Adamiec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2012
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2012
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 listopada 2012r. z naszego aptekarskiego środowiska odszedł po długiej chorobie Pan mgr farm. Zbigniew Adamiec wieloletni, zasłużony aptekarz, kierownik i właściciel apteki w Kielcach, Członek Kieleckiej Okręgowej Rady Aptekarskiej od początku reaktywowania samorządu aptekarskiego, Skarbnik KOIA w I,II,III i IV kadencji oraz Sekretarz w V kadencji, odznaczony Medalem im. prof. Bronisława Koskowskiego za zasługi dla chwały, pożytku i rozwoju aptekarstwa, wspaniały, oddany środowisku Kolega, szlachetny i dobry człowiek. Wyrazy szczerego współczucia i słowa otuchy Żonie Krystynie i Córce Emilii składają Koleżanki i Koledzy zrzeszeni w Kieleckiej Okręgowej Izbie Aptekarskiej oraz pracownicy Biura KOIA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia