Sławomir Lewandowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2010
Dziennik Bałtycki

7 października 2010 r. zmarł
Sławomir Lewandowski
Wielki Artysta, Aktor
filar zespołu Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Tak jak Jego niezapomniany Don Kichote w sztuce Cervantesa, przegrał swoją osobistą, heroiczną walkę z wiatrakami…
Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia i żalu.
Przewodniczący Rady Miasta
Stanisław Szwabski
Prezydent Gdyni
Wojciech Szczurek

Plaża

Wyrazy współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom
śp.
Sławomira Lewandowskiego
składają
młodzież, pracownicy i dyrektor
Centrum Kultury „Kaszubski Dwór" Panie Sławku, dziękujemy

7 października 2010 roku odszedł
Sławomir Lewandowski
nasz drogi Przyjaciel, Don Kichot, Aktor, który był częścią Teatru w Gdyni od 25 lat
Zmarł, po ciężkiej chorobie, nie doczekawszy premiery „Ślubu”, w którym kreować miał postać Pandulfa
Sławku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercach
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
składają
Dyrekcja i Zespół Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni
Msza święta odprawiona zostanie 15 października 2010 r. o godz. 13.00 w Otrębusach (pow. Pruszków).
Pogrzeb po mszy, na cmentarzu w Nadarzynie.

Z poczuciem głębokiego bólu żegnamy naszego serdecznego Kolegę, Przyjaciela i Aktora
śp.
Sławomira Lewandowskiego
był niezwykłą osobowością środowiska teatralnego, wierny zaspowskim ideałom, przyjacielem młodzieży, melomanem i erudytą.
Pogrzeb bliskiego naszemu sercu Kolegi odbędzie się 15 października 2010 r. w Nadarzynie pod Warszawą.
Odchodząc pozostaje z nami
Koleżanki i koledzy
z Gdańskiego Oddziału
Związku Artystów Scen Polskich

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Byl moim najlepszym kolega w 3-ciej i 4-tej klasie posdtawowki. Chodzilismy do 18-nastki. Pamietam jego siostre Ade. </p><p>Byl bardzo delikatnym i uczuciowym chlopcem. Przez lata, czesto o nim myslalem. Mieszkajac w Stanach, nie mialem mozliwosci sledzic jego kariery. Wiadomosc o jego smierci bardzo mnie zmartwila. Bede pamietal Cie zawsze Slawku, takiego, jakim byles, wesolym, chlopcem,i dobrym kolega. Niech Niebo ma Cie w swojej opiece. Pokoj Twojej, wiecznie mlodej duszy.</p>

A. B. Thel


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A. Bogdan Thel


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chodzilem z nim do podstawowki. Byl moim najlepszym kolega. Pamietam jego siostre Ade. Bardzo mi przykro z powodu Jego smierci. Od lat szukalem z nim kontaktu, niestety naprozno. Antoni B. Thel kontakt na NK.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karol


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Kosiedowski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Kosiedowski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabi


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabi


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabi


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

RM


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Kosiedowski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Leslaw Dobrzanski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karol Cieślak


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia