Henryk Ficek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2013
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 stycznia 2013 odszedł od nas Kochany śp. Henryk Ficek Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 22.01.2013 o godzinie 12.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie Pogrążenie w smutku Najbliżsi

Plaża

W ogromnym smutku żegnam Śp. Henryka Ficka jednego z pionierów taekwondo w Polsce, wiceprezesa zarządu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego oraz prezesa związku w woj. zachodniopomorskim. Rodzinie oraz Najbliższym składam wyrazy szczerego współczucia i żalu. W tych trudnych chwilach jednoczę się w bólu. Stanisław Gawłowski Poseł na Sejm RP Przewodniczący Regionu Zachodniopomorskiego PO RP

Wstrząśnięci nagłym odejściem w dniu 18.012013r. Trenera II kl. taekwondo - 6 Dan Taekwondo ITF, 3 Dan Taekwondo WTF, odznaczonego Złotym Znakiem Taekwondo przez Prezydenta RP oraz Medalem za Zasługi dla Koszalina mgr. Henryka Ficka powiadamiamy o uroczystości pogrzebowej, która rozpocznie się 22.01.2013r. o godz. 12.30 na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Księga kondolencyjna wyłożona jest w siedzibie KKT "Bałtyk" w Koszalinie przy ul. Orląt Lwowskich 26B. Zarząd KKT "Bałtyk"

Po jedynej, przegranej walce z ciężką chorobą, 18 stycznia 2013r. odszedł od nas Kochany przez dzieci trener i wychowawca mgr Henryk Ficek "Gdyby miłość dzieci mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać.... byłbyś Sensei z nami..." TAEKWON SENSEI! Dzieci i młodzież uprawiająca taekwondo

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

e.m


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ewa Mazur/ Gdańsk z wielkim żalem i smutkiem.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
2.11.2015 Mirek Pieńkowski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Mazur


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

tomasz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

WIECZNY ODPOCZYNEK


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Radek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Z Wyrazami Szacunku. Mariusz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

s.k.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna pięta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JoRyBa.​Joladna


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JoRyBa.​Joladna


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Violetta Szurpita


13 l

<p>Nieustępliwy.</p> <p>Pamiętam gdy byłam dzieckiem, a on przechadzał się po sali z kamieniem w dłoni uderząjąc w niego pięścią. Pamiętam jak płynęliśmy do Szwecji promem na zawody i robili nam dzieciakom problemy z biletami. Wystarczyło, że zjawił się on ze swoją niesamowitą nieustępliwością, a nikt nie zgłaszał już sprzeciwu.Trener mojego trenera.Zarażał dzieciaki niekończącą się pasją.Nie było przed nim granic.Nieustępliwy niczym kamień.Przepiękny człowiek. Nie wierze, że odszedł. Nie ma już więcej takich ludzi.[*]</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Martyna Klukowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grzegorz Rutkowski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie z Gdańska</p> <p>Znałam Henryka od końca lat 70-tych, był moim trenerem Kyokushinkai , potem zaprzyjaźniliśmy się, a ja jako aspirująca do zawodu plastyka ,stworzyłam serię portretów rysunkowych Henryka. (Chętnie przekażę ich reprodukcje Jego Rodzinie, jeśli sobie będzie tego życzyć.) Henryk fascynował wszystkich jako niezwykle mocny człowiek, od pierwszego zetknięcia emanujący jakąś wielkością, znający swój cel, samodzielnie rozpoczynający wielkie zamierzenia, świetny karateka-wojownik. Miał cechy wodza, za którym idą inni, był niezwykle charyzmatyczny, a przy tym pięknie śpiewał, o czym niewiele osób wiedziało. Mało wykorzystywał ten dar. A był tak uzdolniony, że gdyby wybrał karierę wokalisty, na pewno odniósł by duży sukces. Nie mogę wprost uwierzyć, że Henryk odszedł, człowiek o tej sile ciała i charakteru, odporny i zawsze pełen planów. Zawsze sądziłam ,że przeżyje nas wszystkich. Składam najserdeczniejsze wyrazy współczucia Rodzinie Henryka.</p> <p>Dorota Krzyżanowska</p> <p>Gdańsk</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Mojsiuk z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Mojsiuk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Julita


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej i Patryk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

violetta Szurpita


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

patryk daukszewicz z rodzina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał Jarosz


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia