Jerzy Teodorowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2013
Dziennik Polski
De profundis clamari.... Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 lutego 2013 r. odszedł od nas na zawsze śp. Dr Jerzy Teodorowicz Senior naszego zespołu pracowników, wspaniały Przyjaciel, serdeczny opiekun młodych, wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz, sam doświadczony tragicznymi przeżyciami zesłania na Syberię - nasz ukochany ,,Wujek" Pani dr Zofii Teodorowiczowej i Rodzinie składamy wyrazy wielkiego współczucia Żegnaj ,,Wujku" Lekarze i Pielęgniarki Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
śp.
Jerzy Teodorowicz
lekarz anestezjolog, oddany pacjentom wieloletni pracownik Szpitala im. G. Narutowicza, sybirak
Ukochany Mąż, Tatuś, Dziadek i Brat
przeżywszy lat 74
odszedł od nas 2 lutego 2013 roku
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek, 7 lutego 2013 roku, o godz. 9.40 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku, o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku Żona, Córka, Syn, Synowa, Zięć, Wnuki i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Beata T.
11 l
M.Boguslawski
12 l
Boguslawski
13 l
Kinga Kosińska
13 l