Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2004
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2004
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych mojej kochanej Matki, Teściowej, Babci i Prababci
ś.p. Moniki Weber
Księdzu Proboszczowi z Parafii w Wielkiej Nieszawce, Duchowieństwu z Kościoła p.w. Św. Jakuba, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Pracownikom i Mieszkańcom DPS w Wielkiej Nieszawce, Współpracownikom Firmy Sorimex Technika Medyczna, Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za złożone wieńce, wiązanki, kwiaty, za pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
SYN RYSZARD SOBOCIŃSKI Z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia