Z wielkim żalem i smutkiem żeg
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2009
Nowiny
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy ŚP. Jerzego TURA byłego wieloletniego Dyrektora Regionalnego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Rzeszowie oraz Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Rzeszowie Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrekcja i pracownicy Krajowego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Warszawie, Regionalnego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia