Spij Mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2004
Express Bydgoski
"Spij Mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 09.03.2004r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa i babcia
śp. Jadwiga Jóźwiak
z domu Łada
lat 80
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 12.03.04r. o godz. 7.30 w kościele NSPJ Pl. Piastowski.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy
Pogrążeni w smutku
córka i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia