Odszedł ta

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2004
Express Bydgoski

Odszedł tam gdzie
nikt go już nie skrzywdzi.
Podziękowanie
W imieniu moich dzieci i własnym serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali nam życzliwość i współczucie, udzielili pomocy i wsparcia, byli blisko nas w czasie tragicznych zdarzeń i śmierci mego ukochanego męża, naszego tatusia i dziadka
śp Kazimierza Kasicy
Gorąco dziękuję lekarzom i pielegniarkom z Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej Akademii Medycznej w Bydgoszczy i Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, a w szczególności Pani dr Szymańskiej, która była przy moim mężu do końca, pomagając mi w tej najtrudniejszej w życiu chwili.
Gorąco dziękuję ks. Kanonikowi Kazimierzowi Drapale - proboszczowi parafii pw. NMP z Góry Karmel, oraz ks. Ryszardowi Pruczkowskiemu - Duszpasterzowi Skarbowców, za odprowadzenie mego męża na miejsce wiecznego spoczynku i ciepłe słowa o zmarłym.
Składam z serca płynące podziekowania wszystkim, którzy w jego ostatniej drodze nam towarzyszyli; rodzinie, współpracownikom, kolegom i przyjaciołom, delegacjom, sąsiadom i znajomym - wszystkim, których ta śmierć poruszyła, wszystkim którzy chcieli z nami dzielić ten ogromny ból. Dziekuję za złożone kwiaty i kondolencje
żona z dziećmi

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia