Odszedł ta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2004
Express Bydgoski
Odszedł tam gdzie
nikt go już nie skrzywdzi.
Podziękowanie
W imieniu moich dzieci i własnym serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali nam życzliwość i współczucie, udzielili pomocy i wsparcia, byli blisko nas w czasie tragicznych zdarzeń i śmierci mego ukochanego męża, naszego tatusia i dziadka
śp Kazimierza Kasicy
Gorąco dziękuję lekarzom i pielegniarkom z Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej Akademii Medycznej w Bydgoszczy i Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, a w szczególności Pani dr Szymańskiej, która była przy moim mężu do końca, pomagając mi w tej najtrudniejszej w życiu chwili.
Gorąco dziękuję ks. Kanonikowi Kazimierzowi Drapale - proboszczowi parafii pw. NMP z Góry Karmel, oraz ks. Ryszardowi Pruczkowskiemu - Duszpasterzowi Skarbowców, za odprowadzenie mego męża na miejsce wiecznego spoczynku i ciepłe słowa o zmarłym.
Składam z serca płynące podziekowania wszystkim, którzy w jego ostatniej drodze nam towarzyszyli; rodzinie, współpracownikom, kolegom i przyjaciołom, delegacjom, sąsiadom i znajomym - wszystkim, których ta śmierć poruszyła, wszystkim którzy chcieli z nami dzielić ten ogromny ból. Dziekuję za złożone kwiaty i kondolencje
żona z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia