Ryszard Zięba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2012
Dziennik Polski
.Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14.07.2012 r.
odszedł od nas na zawsze
Ś P
Ryszard Zięba
były Nauczyciel naszego Zespołu Szkół.
Odszedł od nas Człowiek o wielkim autorytecie moralnym.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w czwartek, 19 lipca 2012 r. o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu Salwatorskim.
Pani Renacie Zięba, naszej nauczycielce,
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Dyrekcja Szkoły,
Grono Pedagogiczne,
Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1
Z głębokim żalem żegnamy naszego drogiego kolegę
Ś P
Ryszarda Ziębę
wspaniałego człowieka, szanowanego i darzonego wielką sympatią nauczyciela i wychowawcę młodzieży.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Ryśku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie
XX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Piotr
13 l
M
13 l
ewelina
13 l
E.R.
13 l
teresa
13 l
ML
13 l
Maria
13 l
Miłosz
13 l
była uczennica KD
13 l
Justyna
13 l
MAŁGORZATA GRYL
13 l