Wacław Dyka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2012
Głos Wielkopolski
„Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...”
Z głębokim smutkiem żegnamy
Wacława Dyka
Wieloletniego pracownika, Naczelnego Pielęgniarza Szpitala w Puszczykowie
Brakować nam wszystkim będzie Jego serdeczności,
otwartości i ogromnej życzliwości.
Był prawdziwym Przyjacielem i Opiekunem dla zespołu pielęgniarek
oraz pozostałych współpracowników.
Szpital stracił Pracownika obdarzonego bezcenną wiedzą
i ogromnym zaangażowaniem.
Pozostawił po sobie wiele niezapomnianych przyjaźni.
Żegnaj, Drogi „Wacku”!
Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i pamięci.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona dnia 18 października 2012 roku o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Mosinie,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejscowy cmentarz.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Zarząd oraz Pracownicy Szpitala w Puszczykowie
Ze smutkiem i żalem żegnamy
ś+p
mgr. Wacława Dyka
Naczelnego Pielęgniarza
Szpitala Wielospecjalistycznego w Puszczykowie
Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej II kadencji
Wiceprezesa Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych III kadencji
Pielęgniarza wielkiej życzliwości, nieustannie wspierającego rozwój
pielęgniarstwa, dla którego Kodeks Etyki Zawodowej był swoistym przewodnikiem.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Członkowie Okręgowej Izby
Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
Mieszko Kamiński
13 l
Mieszko Kamiński
13 l
beata
13 l