Stanisław Feliksik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2012
Głos Wielkopolski
,,Byłeś wspaniałym Ojcem i Dziadkiem
Dziękujemy Tobie."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 czerwca 2012 roku
odszedł od nas opatrzony sakramentami św. nasz ukochany Tatuś,
Teść i Dziadek
ś+p
Stanisław Feliksik
lat 89
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 15 czerwca br. o godzinie 10.10
na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążeni
córka i syn z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia