Łukasz Hawryś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2010
Głos Wielkopolski
Najtrudniejsza jest pustka, którą
zostawił po sobie
Łukasz Hawryś
mój Syn, Brat, Wnuk, Siostrzeniec
Symbol naszych niespełnionych marzeń
Dzięki pamięci naszych Przyjaciół, Kolegów
i Znajomych wiemy, że nie jesteśmy w smutku sami
W imieniu całej Rodziny składam szczere
podziękowania młodzieży XX LO, Koleżankom i Kolegom
z placyku, Kolegom z działalności sportowych
p. Dyrektorowi XX LO, p. Pedagog, nauczycielom,
sąsiadom, księdzu Adamowi oraz wszystkim biorącym
udział w ceremonii żałobnej.
Zdzisława Hawryś z bratem Zmarłego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia