Lekarzom i pielęgniarkom Szpit
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2008
Gazeta Lubuska
Lekarzom i pielęgniarkom Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze, księdzu proboszczowi parafii Świętego Brata Alberta ora przyjaciołom i znajomym, którzy okazali współczucie i pomoc oraz uczestniczyli w pożegnaniu śp. JERZEGO TRUBACZ Serdeczne podziękowania składa żona z córk
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia