Barbara Klec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2013
Dziennik Polski
„Nie ma Ciebie wśród nas,
jednak w sercach naszych pozostaniesz na zawsze”
Ś+P
mgr Barbara Klec
Najukochańsza Żona i Mamusia.
Długoletni Pracownik Spółdzielni Pracy „Spólnota”
oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.
Przeżywszy lat 63, po długiej i ciężkiej chorobie,
opatrzona Świętymi Sakramentami, zasnęła w Panu dnia 14 stycznia 2013 r.
Msza święta żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie w poniedziałek,
dnia 21 stycznia 2013 r. o godz. 13.00 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Mąż, Dzieci i Rodzina
Z głębokim żalem zawiadamiamy że 14 stycznia 2013 roku zmarła w wieku 63 lat
mgr Barbara Klec
(1950-2013)
Mgr Barbara Klec pracowała w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie od jej reaktywacji (1990 r.), najpierw na stanowisku Księgowej, a od 2004 r. jako Główna Księgowa. Przez wszystkie te lata dała się poznać jako osoba niezwykle skrupulatna, pracowita, wręcz perfekcjonistka swojego zawodu, oddana Izbie i jej sprawom, zawsze uprzejma, uśmiechnięta, z poczuciem humoru, lubiana przez szefów, jak i współpracowników, ceniona przez lekarzy.
W osobie Pani Barbary Okręgowa Izba Lekarska straciła jednego ze swoich najlepszych pracowników. Pani Basiu będzie nam Pani ogromnie brakowało.
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Okręgowa Rada Lekarska w Krakowie
Zespół Pracowników Biura z Delegaturami
Uroczystości pogrzebowe, rozpoczną się mszą św. na cmentarzu Rakowickim w dniu 21 stycznia 2013 roku (poniedziałek), o godz. 13.00.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
i tylko mi Ciebie brak
12 l
i tylko mi Ciebie brak
12 l
Monika
13 l
Krystyna G.
13 l
Halina Fremel
13 l