Tadeusz Bała
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2012
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2012
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 r.,
po trudnej walce z chorobą, zmarł
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.
Absolwent WAM w Łodzi,
wieloletni adiunkt III Kliniki Chorób Wewnętrznych Wojskowej Akademii Medycznej,
pracownik Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi,
znany i ceniony łódzki kardiolog,
cieszący się ogromnym autorytetem i zaufaniem chorych,
wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń lekarzy,
człowiek wielkiej szlachetności i prostoty.
Nasz Mistrz.
Wyrazy głębokiego współczucia
Żonie, Córkom – Pani Doktor Agnieszce Bale i Pani Doktor Aleksandrze Bale-Wojsznis
oraz Najbliższym
składają
Kierownik i Pracownicy Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Stefania Sujecka pacjentka
13 l
Adrian
13 l
MY
13 l
Bożenna i Jerzy Michałowicz
14 l
EWA BAŁA
14 l
Bożena i Stanislaw
14 l
Grzelakowie
14 l
Julia Ogonowska z Rodzną
14 l
Julia Ogonowska z Rodzną
14 l
mikołajek
14 l
Hania Mendycka z rodziną
14 l
iwona
14 l
Barbara Niekraszewicz
14 l
Antoni
14 l
Agata Bury( Mendycka) zrodziną
14 l
jerzy wieczorek
14 l
Grazyna
14 l
Małgorzata Ratajczyk 01.06.201
14 l
Danusia
14 l
Beata
14 l
Bronia Bała z rodziną
14 l
marianna
14 l
14 l