Z wielkim żalem przyjęliśmy wi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej długoletniej pracownicy i koleżanki Beaty Pokorskiej-Konior Na długo pozostanie w naszej pamięci jako Osoba oddana pracy, życzliwa i zawsze otwarta na drugiego człowieka. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłej składają Zarząd i Pracownicy PGE Elektrowni Opole S.A. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 5 maja 2009 r. o godz. 12:30 na Cmentarzu Komunalnym w Opolu-Półwsi.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
16 l
Piotr f.sokolowski
16 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Rodzina
17 l
Agata i Tomasz Grzebielec
17 l
Kazik
17 l