Edward Wojnar
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 10.05.2012 r. zmarł
ŚP
Dr Edward Wojnar
wieloletni pracownik naukowy Katedry Systemów Wytwarzania
Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Życie zawodowe wypełniała Mu praca naukowa i dydaktyczna.
Był wspaniałym nauczycielem akademickim, opiekunem studenckiego Koła Naukowego Edison, a także organizatorem Laboratorium analizatorów optycznych i czujników światłowodowych.
Naszego Przyjaciela zapamiętamy jako szlachetnego i życzliwego wszystkim Człowieka.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Katedry Systemów Wytwarzania AGH
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marta
13 l
M.
14 l
piotr
14 l