Kazimiera Gołofit
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2013
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2013
Głos Pomorza
W głębokim smutku żegnamy ś. p. Kazimierę Gołofit wieloletnią sołtys, przewodniczącą KGW oraz założycielkę zespołu wokalnego „Bierkowianki”. Żegnamy człowieka prawego, szlachetnego, która całym swoim życiem i bezinteresowną, wytrwałą pracą działała na rzecz społeczności Gminy Słupsk. Z wdzięcznością i pamięcią składamy kondolencje Rodzinie i Bliskim zmarłej. Dyrektor z pracownikami GOK Gminy Słupsk w Głobinie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
ola
13 l
brakuje mi Ciebie Babciu
13 l
Grażyna
13 l
Bożena
13 l
iw
13 l
krystyna
13 l
kochanej babci
13 l
kochanej babci
13 l
kochanej babci
13 l
Kasia Bilska
13 l
ZESPÓŁ ŚWITEŻIANKI
13 l
My
13 l
My
13 l
My
13 l
kochanej babci
13 l
Ewa i Danek
13 l
Ewa i Danek
13 l
Adolfina Zajączkowska
13 l
Adolfina Zajączkowska
13 l
Mieszkańcy Bierkowa
13 l
Kochanej babci.
13 l
Kochanej babci.
13 l
rodzina sokalskich
13 l