Henryka Philipp z d. Pakulska

This was published in the following publications on 20.10.2011:
Dziennik Bałtycki

18 października 2011 r. o godz. 22.22 umarła nasza ukochana Mama i Żona
śp.
Henryka Philipp
z d. Pakulska
Prosimy o modlitwę za Jej dobrą duszę.
W głębokim smutku córka i mąż

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

sintetko


13yrs

Image chosen by user
<p>Spieszmy sie - Jan Twardowski</p> <h5><span>"SPIESZMY SIĘ"</span></h5> <p>Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą<br />zostaną po nich buty i telefon głuchy<br />tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze<br />najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje<br />potem cisza normalna więc całkiem nieznośna<br />jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy<br />kiedy myślimy o kimś zostając bez niego</p> <p>Nie bądź pewny, że czas masz, bo pewność niepewna<br />zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście<br />przychodzi jednocześnie jak patos i humor<br />jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej<br />tak szybko stad odchodzą jak drozd milkną w lipcu<br />jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon<br />żeby widzieć naprawdę zamykają oczy<br />chociaż większym ryzykiem rodzić się nie umierać<br />kochamy wciąż za mało i stale za późno</p> <p>Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze<br />a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny</p> <p>Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą<br />i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą<br />i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości<br />czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą</p>


13yrs

Image chosen by user

sintetko


13yrs

Image chosen by user

sintetko


13yrs

Image chosen by user
<p>Rodzina Philipp</p> <p>Kochany Wujku i Justynko</p> <p>Moje najgoretsze wyrazy wspolczucia Nie wyobrazam sobie jak Wy sie czujecie bez Cioci</p> <p>no ale takie jest zycie Lata nam wszytkim ida do przodu Sorry ze dopiero teraz pisze ale dowiedzialem sie o Coici smierci nie dawno Z nikim sie nie kontaktowalem przez dlugi czas bo tez mialem problemy ale jest okay Zadzwonie Caluje Was</p> <p>God Bless You all</p> <p>Love</p> <p>Adam ) Andrzej)</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Z pamiecia o mojej Cioci</p> <p>Tak jak dzis pamietam slowa piosenki jak cala rodzina spiewala na swieta " Jak zybko mijaja chwile jak zsybko mija czas.." No i niestety taka jest prawda Wiem ze Ciebie nie ma z nami ale wiem ze mnie slyszsz Dzieki za cudowne mlode lata i stdenckie Pamietam wakacje w sobieszewie i inne zeczy Wiesz ze zawsze Cie kochalem bo bylas jak druga matka i starsza siostra Nie wiem czy kidys powiedzialem dzieki ale jak sie jest mlodym to nie zawsze sie o tym pamieta Coraz mniej nas zostaje ale kideys bediemy razem Ciocia Dzieki za wszystko Spoczywaj w spokoju</p> <p>Kochajacy Andrzej</p>


14yrs

Image chosen by user

ADAM (ANDRZEJ)


14yrs

Image chosen by user

Justyna i Stefan


14yrs

End of content

No more pages to load