Ewa Pabisz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2011
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2011
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr Ewy Pabisz
Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Sączu
Wyrazy głębokiego współczucia Mężowi, Dzieciom, Bratu oraz Rodzinie Zmarłej
składają
Pracownicy, Uczniowie i Rodzice
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
Ewy Pabisz
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2
im. Świętej Jadwigi Królowej
w Nowym Sączu
Rodzinie Zmarłej oraz Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia
Prezydent Miasta Nowego Sącza
Ryszard Nowak
Zastępcy Prezydenta
Bożena Jawor Jerzy Gwiżdż
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Anusia
12 l
basia
12 l
Twoja Ania
13 l
Twoja Ania
14 l
Ania
14 l
Jola
14 l
Kasia
14 l
Jola Leśniak
14 l
Rafał
15 l
Ania
15 l
Joanna
15 l
tomasz pabisz
15 l
Dorota
15 l
tomasz pabisz
15 l
tomek
15 l
Ania
15 l
Ania
15 l
Ania
15 l
urszula nowak
15 l
marta
15 l
Agnieszka
15 l
Anna
15 l
prymuski
15 l