Andrzej Radniecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego przyjaciela śp Andrzeja Radnieckiego Dyrektora Centrum Kultury ,,Dworek Białoprądnicki". Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. Pogrążeni w żalu Zbigniew Terlecki z ZPiT ,,Krakowiacy"
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że zmarł nagle
Andrzej Radniecki
nasz wieloletni dyrektor,
związany z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” od 37 lat.
Muzyk, inicjator wielu przedsięwzięć kulturalnych, przyjaciel artystów,
Człowiek pełen pasji i planów na przyszłość...
Jego odejście jest dla nas wszystkich niepowetowaną stratą.
Zespół pracowników
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
w Krakowie
.Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela
Andrzeja Radnieckiego
Rodzinie i Jego najbliższym Przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrektorzy domów i ośrodków kultury w Krakowie
„Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć
nie tylko długość życia, ale także jego wielkość”
Śp.
Andrzej Radniecki.
Najukochańszy Tata, Brat, Wujek, Siostrzeniec i Szwagier,
przeżywszy lat 67,
zmarł nagle 16 lipca 2012 roku.
Msza św. żałobna przy Prochach Zmarłego
odprawiona zostanie we wtorek
24 lipca 2012 roku o godzinie 11.40
w nowej kaplicy na Cmentarzu Batowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
do grobowca rodzinnego.
O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim bólu i żalu
Syn z Narzeczoną, Siostra i Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l