Ewa Grossman
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2012
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2012
Gazeta Wrocławska
„Gwiazdy by ciemniej było
smutek by stale dreptał
oczy po prostu by kochać
choć z zamkniętymi oczami
wiara by czasem nie wierzyć
rozpacz by więcej wiedzieć
i jeszcze ból by nie myśleć
tylko z innymi przetrwać
koniec by nigdy nie kończyć
czas by utracić bliskich
łzy by chodziły parami
śmierć aby wszystko się stało
pomiędzy światem a nami”
(ks. J. Twardowski „Aby się stało”)
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ewy Grossman
Czarku, Tobie i najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia
oraz otuchy w tych trudnych chwilach.
Pamiętaj, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.
Bartek, Przemek, Paweł
oraz koleżanki i koledzy z firm FUNAM Sp. z o.o i WODROPOL S.A.
„Ewo, pięknie uśmiechnięta, pełna energii i optymizmu
– taka pozostaniesz w naszych sercach…”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Nina Radomska -Małecka
12 l
ZAWSZE W PAMIĘCI. IRMA
13 l
Krystyna i Ludwik
13 l
IRMA.ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI
13 l
13 l
Tomasz
13 l
13 l
Urszula i Tomasz Lenartowicz
13 l
Urszula i Tomasz Lenartowicz
13 l
Małgosia
13 l
Małgosia
13 l