Z głębokim żalem żegnamy śp SE
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem żegnamy śp. SEBASTIANA KARPINIUKA Drogi Przyjacielu, dziękujemy Ci za wszystko, co dla nas zrobiłeś. Zerknij czasem na nas z góry... Przyjaciele z Platformy Obywatelskiej w Białogardzie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia