Stanisław Sikora
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2012
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2012
Dziennik Bałtycki
Po ciężkiej chorobie 1 grudnia 2012 roku odszedł od nas
ś+p
Stanisław Sikora
zasłużony działacz LZS gminy Szemud i woj. gdańskiego.
Msza żałobna zostanie odprawiona 5 grudnia 2012 roku o godz. 10.00 w kościele pw. św. Barbary i Mikołaja w Szemudzie.
Wyrazy współczucia składają
Mirosław Begger, Wiesław Szczodrowski, Danuta Janczak, Koleżanki i Koledzy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia