Jerzy Borys
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.07.2012
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.07.2012
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
dr. Jerzego Borysa
byłego dyrektora Szpitala nr 4 w Katowicach
i ordynatora oddziału ortopedyczno-urazowego,
od 1989 roku nieprzerwanie pełniącego funkcję zastępcy okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej w Katowicach, delegata na okręgowe zjazdy lekarskie,
znakomitego nauczyciela wielu lekarzy,
odznaczonego Złotą Odznaką ŚIL „Zasłużony dla Lekarzy Pro Medico” i Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
Odszedł prawy człowiek, niezwykle oddany lekarz, wspaniały specjalista,
niosący pomoc wszystkim potrzebującym.
Rodzinie, Najbliższym i Współpracownikom
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
W imieniu śląskiego środowiska lekarskiego
Jacek Kozakiewicz
prezes Okręgowej Rady Lekarskiej
w Katowicach
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 24 lipca 2012 roku zmarł
śp.
lek. med. Jerzy Borys
Msza żałobna i ceremonia pogrzebowa odbędą się
na cmentarzu komunalnym w Katowicach
przy ulicy Murckowskiej
w sobotę 28 lipca 2012 roku o godzinie 11.00,
o czym zawiadamia pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Krystyna
13 l
Elzbieta - pacjentka
13 l
Elzbieta - pacjentka
13 l
Elzbieta - pacjentka
13 l
Alina i Damian Woźniczka
13 l