Seweryna Bielak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2009
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz wzięli liczny udział we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. Sewerynę Bielak, a w szczególności rodzinie, znajomym, sąsiadom, delegacjom, za modlitwę, intencje mszalne, wsparcie duchowe oraz złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać” składa RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia