Daniel Swędzioł

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2012
Dziennik Polski

Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 30 sierpnia 2012 r. odszedł z naszego grona w wieku 80 lat
ŚP.
Lek. med. Daniel Swędzioł
Ceniony i oddany Lekarz,
wieloletni Dyrektor Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie,
były Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego tego Szpitala.
W młodości zawodnik, lekkoatleta sekcji l.a AZS Kraków, działacz, społecznik,
szczery Kolega, serdeczny Przyjaciel braci akademickiej, prawy i uczciwy Człowiek.
Pożegnaliśmy Go w dniu 5 września 2012 r. na cmentarzu w Olkuszu.
Żonie i Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Koledzy i Przyjaciele z sekcji l.a AZS,
członkowie Koła Seniorów AZS Kraków

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 sierpnia 2012 r.
odszedł od nas
ŚP
lek. med. Daniel Swędzioł
Wspaniały Lekarz. Uczciwy i prawy Człowiek.
Wieloletni Dyrektor Szpitala Narutowicza w Krakowie
oraz Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego tego Szpitala.
Wyrazy współczucia dla Żony i Rodziny
składają
Ordynator i Pracownicy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Narutowicza w Krakowie

Ś P.
Daniel
Swędzioł
Lekarz medycyny
Były Ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa
Dyrektor Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie
przeżywszy lat 80, opatrzony św. sakramentami, zmarł dnia 30 sierpnia 2012 roku.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w środę, dnia 5 września, o godzinie 14.00 w kaplicy na cmentarzu w Olkuszu,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku i żalu
Żona z Rodziną

Z głębokim żalem żegnamy naszego Przyjaciela, doktora Daniela Swędzioła
byłego mieszkańca Domu Studenckiego "Żaczek", lekarza wielu pokoleń Żaczkowiczów Stowarzyszenie Mieszkańców DS "Żaczek"

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
lek. med. DANIELA SWĘDZIOŁA
Dyrektora Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. G. Narutowicza,
w latach 1987–1991
oraz Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala,
w latach 1977–1986
Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.
Dyrektor
Szpitala Miejskiego Specjalistycznego
im. G. Narutowicza w Krakowie
wraz z pracownikami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamiętam

zbyszek bąk


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
T.Ruchlewicz


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ewa 8.styczeń 2013


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ewa 8.styczeń 2013


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

danuta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

danuta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Olek -z akademika UJ 1959/60r.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ANNA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Kobaka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Kobaka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia