Jan Florkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2013
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Jana Florkowskiego
Byłego Zawodnika, Trenera i wieloletniego Działacza Klubu Sportowego „Spójnia” Gdańsk.
Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim
składają
Przyjaciele, byli zawodnicy i działacze Klubu

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 lutego 2013 roku
odszedł Kochany Ojciec i Dziadek śp. Jan Florkowski
Pogrzeb odbędzie się dnia 16 lutego 2013 roku o godz. 13.30
na cmentarzu Srebrzysko-Nowa kaplica. Pogrążona w smutku Córka z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Trenerze " Na zawsze w naszej pamięci. Nina Gorzelana-​Bilska


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nina i Roman Bilscy Spij spokojnie


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nina i Roman Bilscy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nina Bilska-​Gorz​elana z rodzin


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KRZYSZTOF WALASZCZYK 30.12,201


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janina Bilska zd.Gorzelana


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janina Gorzelana i Roman Biski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JANINA BILSKA zd.GORZELANA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JANINA BILSKA zd.GORZELANA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ROMAN BILSKI


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koszykarki KS 'Spojnia' Gdansk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koszykarki KS 'Spojnia' Gdansk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koszykarki KS 'Spojnia' Gdansk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koszykarki KS 'Spojnia' Gdansk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koszykarki KS 'Spojnia' Gdansk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pozegnanie trenera Jana Florkowskiego !</p> <p>Drogi trenerze po dlugiej chorobie nastapil kres Twojej wedrowki.​Przyjechal​am do Gdanska aby towarzyszyc Tobie w Ostatniej drodze do bram Niebios...odszedles do bezpiecznego Portu...do lepszego swiata...do miejsca wiecznego odpoczynku i szczescia do ktorego dotarlo juz wielu przyjaciol z Naszego sportowego grona i do ktorego My tez zostaniemy powolani.</p> <p>Chcialam osobiscie pozegnac Ciebie w Gdansku w imieniu swoim i moich kolezanek, dla ktorych byles bliski sercu a ktore nie mogly z roznych przyczyn uczestniczyc w tej Ostatniej drodze , moj glos sie lamal.</p> <p>Drogi "Florku" Zegnaj,"Zegnamy Ciebie i dziekujemy ze byles z nami i pozostaniesz w Naszej pamieci na Zawsze","Byles moim trenerem,wspanialym czlowiekiem i z wielkim poczuciem humoru","Bedziemy Cie mile wspominac".</p> <p>Pozegnalismy Ciebie rowniez podczas meczu koszykarek ,gdzie przebywales najczesciej i wierzymy ,ze bedziesz wspieral je w trudnych chwilach.</p> <p>Twoje zawodniczki-​koszyka​rki z</p> <p>Klubu Sportowego "Spojnia" GDANSK.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pozegnanie trenera Jana Florkowskiego !</p> <p>Drogi trenerze po dlugiej chorobie nastapil kres Twojej wedrowki.​Przyjechal​am do Gdanska aby towarzyszyc Tobie w Ostatniej drodze do bram Niebios...odszedles do bezpiecznego Portu...do lepszego swiata...do miejsca wiecznego odpoczynku i szczescia do ktorego dotarlo juz wielu przyjaciol z Naszego sportowego grona i do ktorego My tez zostaniemy powolani.</p> <p>Chcialam osobiscie pozegnac Ciebie w Gdansku w imieniu swoim i moich kolezanek, dla ktorych byles bliski sercu a ktore nie mogly z roznych przyczyn uczestniczyc w tej Ostatniej drodze , moj glos sie lamal.</p> <p>Drogi "Florku" Zegnaj,"Zegnamy Ciebie i dziekujemy ze byles z nami i pozostaniesz w Naszej pamieci na Zawsze","Byles moim trenerem,wspanialym czlowiekiem i z wielkim poczuciem humoru","Bedziemy Cie mile wspominac".</p> <p>Pozegnalismy Ciebie rowniez podczas meczu koszykarek ,gdzie przebywales najczesciej i wierzymy ,ze bedziesz wspieral je w trudnych chwilach.</p> <p>Twoje zawodniczki-​koszyka​rki z</p> <p>Klubu Sportowego "Spojnia" GDANSK.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koszykarki KS 'Spojnia' Gdansk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nina Bilska-​Gorzelana


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia