MARIA STAREK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2013
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem żegnamy śp. MARIĘ STAREK emerytowaną, długoletnią pracownicę Urzędu Miejskiego w Nowogrodzie Bobrzańskim. Rodzinie i bliskim wyrazy szczerego współczucia składa Burmistrz, Przewodnicząca Rady Miejskiej, współpracownicy z Urzędu Miejskiego oraz Radni Rady Miejskiej w Nowogrodzie Bobrzańskim
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Agata i Martyna
13 l
Kochanej Babci
13 l
Alicja Tworowska
13 l
Alicja Tworowska
13 l
Alicja Tworowska
13 l
J.W.
13 l
J.S.HAŁUSZCZAK
13 l
Agata i Martyna
13 l
Renata Sobków z rodziną
13 l
znajomi z Bogaczowa
13 l
Józia i Stefan
13 l