Barbara Szubarga

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2012
Gazeta Pomorska

Cicho zasnęłaś, odeszłaś w wieczną dal. Pozostawiłaś tęsknotę, smutek i żal. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 września 2012 roku zmarła nagle moja kochana Żona, Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Barbara Szubarga z domu Stolińska lat 77. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 12.09.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku MĄŻ, CÓRKI i SYN z RODZINAMI

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>W I rocznicę...</p> <p><strong>Człowiek umiera... Znowu za szybko!<br />Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..<br />Tylko wspomnienia po nim zostają,<br />Które wciąż mgliste z czasem się stają,<br />Których tak wiele, jednak za mało...<br />Znowu za szybko wszystko się stało!<br />Czasu nie było na pożegnanie...<br />Teraz zostało tylko płakanie.<br />Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,<br />Trzyma za szyje, dusić zaczyna...<br />Póki ktoś żyje, to go kochamy,<br />Lecz to po śmierci go doceniamy.<br />wtedy widzimy jaki był cenny,<br />Wtedy ogarnia smutek brzemienny,<br />Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,<br />Jakże naiwna życia prostota.....<br />Wtedy wyrzuty nami władają,<br />Wtedy uczucia hołdy składają...<br />Wtedy za późno na przeprosiny,<br />Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...</strong></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuczka Natalia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuczka Natalia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>.....</p> <p style="text-align:center"><strong><em>"Nadzieja na spacer wyruszyła</em></strong><br /><strong><em>serce w samotni pozostawiła.</em></strong><br /><strong><em>Kołdrą do snu otulone</em></strong><br /><strong><em>płakało serce rozżalone .</em></strong><br /><strong><em>Miłość z obaw nie wyzwoliła</em></strong><br /><strong><em>na pomoc sercu nie przybyła.</em></strong><br /><strong><em>Może wróci niebawem nadzieja</em></strong><br /><strong><em>wtedy serce znowu się pozbiera.</em></strong><br /><strong><em>Jedno serce już rozumie i wie</em></strong><br /><strong><em>że płacz i czekanie traci sens.</em></strong><br /><strong><em>Trzeba małymi krokami iść do przodu</em></strong><br /><strong><em>tak dzień po dniu znowu i znowu .."</em></strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W Dniu Urodzin</p> <p style="text-align:center"><em><strong>30 września</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>to dzień Twoich urodzin</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>My o tym dniu i Tobie</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>nigdy nie zapomnimy</strong></em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Babci....</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Tu Ciebie nie ma, </strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>lecz jesteś przecież...</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>I pozostaniesz w jasnym świecie, </strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>Jest coś co mrokom się opiera... </strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>Jest Pamięć,</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong> a ona nie umiera....</strong></em><br /></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek Elzbieta Szeliga


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek Elżbieta z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta i Andrzej Roszyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Dalewska z dziećmi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria i Ryszard Wołyniak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria i Ryszard Wołyniak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria i Ryszard Wołyniak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria i Ryszard Wołyniak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Babci</p> <p>Twe oczy na zawsze zamknęły się,</p> <p>już nikt nie przerwie Twego snu..</p> <p>lecz nie zapomnij o tych,</p> <p>którzy tu z Tobą byli..</p> <p>Przyjdź czasem w środku nocy...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanej Babci Goja i Paweł


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta K


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aleksandra i Mariusz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta i Zbigniew Chojnaccy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta i Zbigniew Chojnaccy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta K.


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia