Ewa Zalewska-Worotyńska

This was published in the following publications on 20.01.2010:
Dziennik Bałtycki

<p>Byłaś Czarodziejką, Dobrą Wróżką z bajki...<br />po pajęczych nitkach sięgałaś do gwiazd...<br />uczyłaś nas czytać pomiędzy słowami...<br />przy dźwiękach muzyki zatrzymywać czas...<br />otwierałaś serca, przytulałaś dłonie...<br />potrafiłaś dotrzeć do każdego z nas...</p>
<p>Zawiadamiamy, że w dniu 15 stycznia 2010 r. odeszła<br />śp.<br />Ewa Zalewska-Worotyńska<br />Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 21 stycznia 2010 r. o godz. 8.30 w kościele pw. św. Jakuba w Gdańsku-Oliwie.<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 13.30 w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na dowolne hospicjum z dopiskiem &quot;Kwiaty dla Ewy&quot;.<br />Rodzina i Przyjaciele</p>

Byłaś Czarodziejką, Dobrą Wróżką z bajki...
po pajęczych nitkach sięgałaś do gwiazd...
uczyłaś nas czytać pomiędzy słowami...
przy dźwiękach muzyki zatrzymywać czas...
otwierałaś serca, przytulałaś dłonie...
potrafiłaś dotrzeć do każdego z nas...

Zawiadamiamy, że w dniu 15 stycznia 2010 r. odeszła
śp.
Ewa Zalewska-Worotyńska
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 21 stycznia 2010 r. o godz. 8.30 w kościele pw. św. Jakuba w Gdańsku-Oliwie.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 13.30 w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.
Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na dowolne hospicjum z dopiskiem "Kwiaty dla Ewy".
Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętam

Adam Stepka


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Adam


4yrs

Image chosen by user
pamiętam

adam stepka


7yrs

Image chosen by user
Katarzyna Pawłowska -Słaba


8yrs

Image chosen by user
Tyle lat minęło...,a pamięć trwa


8yrs

Image chosen by user
Beata Łobodzinska


9yrs

Image chosen by user
Pamiętam ... Kasia


10yrs

Image chosen by user

Adam Stepka


11yrs

Image chosen by user

J.iM.


13yrs

Image chosen by user

Bartosz Rajnisz


13yrs

Image chosen by user

Adam Stepka


14yrs

Image chosen by user

Renata


14yrs

Image chosen by user

Kasia Sapinska


15yrs

Image chosen by user

sabina


15yrs

Image chosen by user

g


15yrs

Image chosen by user

Malgorzata


16yrs

Image chosen by user

Witold Szulecki


16yrs

Image chosen by user

Ewa Gorzkowska


16yrs

Image chosen by user

Basia S.


16yrs

Image chosen by user

Daria Wystańska (Żmijewska)


16yrs

Image chosen by user

JAnusz


16yrs

<p>Ewo, dziewczyno z Wybrzeża...</p> <p>DRUGA STRONA</p> <p>na drugą stronę tęczy</p> <p>most wiedzie z nici pajęczej</p> <p>po moście dusza płynie</p> <p>wolno jak rzeka w dolinie</p> <p>jak światło by w smudze cienia</p> <p>poszukać ukojenia</p> <p></span></p> <p>Ewo,</p> <p>Dziewczyno z Wybrzeża. Był trudny i piękny rejs. Jest teraz odpocznienie w porcie bezbolesności.</p> <p>Nie będę Cię żegnać. Bo nie chcę i nie potrafię. Nie będę Cię żegnać, bo nie ma to sensu. Spotkamy się przecież niebawem. Może jutro, może pojutrze, a może za dłuższą chwilę. Któż to wie... Czyli, że będzie tak, jak dotąd między nami bywało.</p> <p>Tymczasem, będzie mam wszystkim brakować... Twojego, charakterystycznego wyłącznie dla osób naprawdę inteligentnych, przyprawionego pozorną złośliwością, a tak naprawdę pełnego zatroskania o kondycję ludzką, poczucia humoru. Zatęsknimy za Twoim patrzeniem na świat. Ale to przecież tylko na chwilę...</p> <p>I choć gardła teraz ściśnięte, oczy mokre, a myśli ciężkie, to – razem z Twoimi najbliższymi – postaramy nauczyć się cieszyć z tego, że już nie cierpisz.</p> <p>Wojtku, Michale, macie siebie, ale gdyby, któregokolwiek dnia, mimo to, choćby przez moment, to nie wystarczało, pamiętajcie, że macie także nas.</p> <p>(Ewa Karbowska i Maciej Pacak)</p> <p></em></p> <p>Ewa Zalewska Worotyńska – zmarła 14.01.2010</p> <p></strong></p></p>


16yrs

Image chosen by user

Ewa Karbowska


16yrs

Image chosen by user

Dorota Trzeszczkows ka


16yrs

End of content

No more pages to load