lekarze
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2012
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2012
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Za pośrednictwem Gazety Pomorskiej pragnę serdecznie podziękować za troskliwą opiekę na Oddziale II Wewnętrznym i Endokrynologicznym Szpitala w Inowrocławiu lek. med. Stefanowi Komorowskiemu, Siostrze Oddziałowej, Pielęgniarkom i Paniom Salowym. Dziękuję też lek. med. Dominikowi Kimaty z Przychodni RĄBIN przy ul. Kleeberga 1. I niestrudzonemu Dyrektorowi Szpitala dr n. med. Zenonowi Lewickiemu wdzięczna pacjentka LIDIA WESOŁOWSKA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia