lekarze
This was published in the following publications on 12.11.2012:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 12.11.2012:
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Za pośrednictwem Gazety Pomorskiej pragnę serdecznie podziękować za troskliwą opiekę na Oddziale II Wewnętrznym i Endokrynologicznym Szpitala w Inowrocławiu lek. med. Stefanowi Komorowskiemu, Siostrze Oddziałowej, Pielęgniarkom i Paniom Salowym. Dziękuję też lek. med. Dominikowi Kimaty z Przychodni RĄBIN przy ul. Kleeberga 1. I niestrudzonemu Dyrektorowi Szpitala dr n. med. Zenonowi Lewickiemu wdzięczna pacjentka LIDIA WESOŁOWSKA
End of content
No more pages to load