WIESŁAW ROMANOWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2012
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Następny tydzień bez Ciebie.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>..</p> <blockquote> <p style="text-align:center"><em><strong>Odszedłeś dawno, odszedłeś cicho</strong></em><br /><em><strong> nic mi po Tobie nie zostało</strong></em><br /><em><strong> złamane <a href="http://i-zyczenia.pl/tag/serce" rel="nofollow" title="http://i-zyczenia.pl/tag/serce">serce</a>, cisza w słuchawce</strong></em><br /><em><strong> wiele tęsknoty – miłości mało…</strong></em></p> </blockquote>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>100 dni bez Ciebie</p> <h6>Moja Pamięć i Modlitwa Każdego dnia...Żona</h6>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Następny tydzień bez Ciebie.


13 l

<p>..</p> <p><strong>Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

RENATA ROMANOWSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla Ciebie w dniu imienin....</p> <p><strong>... nawet gdybym chciała</strong></p> <p><strong>wykrzyczeć głośno swój ból,</strong></p> <p><strong>to i tak to nic nie da,</strong></p> <p><strong>więc łzy płyną cichutko...</strong></p> <p><strong>choć i one nic nie zmienią...</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>msza</p> <p>W NIEDZIELĘ ODBĘDZIE SIE MSZA IMIENINOWA SP.WIESIA..W KOŚCIELE W CHYNOWIE</p>


13 l

<p>Trzy miesiące bez Ciebie.....</p> <p style="text-align:left"><strong>Dzis mijają trzy miesiące jak odszedłeś,a to boli jeszcze bardziej</strong></p> <p style="text-align:left"><strong>myslami jestem przy Tobie każdego dnia....</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moje serce z Tobą każdego dnia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moje serce z Tobą każdego dnia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>12TYDZIEŃ BEZ CIEBIE</p> <p style="text-align:center"><strong>Codziennie rano, gdy się budzę, czuję pustkę, którą kiedyś wypełniałeś Ty. A teraz pozostał tam tylko ślad i wspomnienie. Szara rzeczywistość zabrała mi Ciebie, a ja nie potrafiłam cię zatrzymać.</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moje serce z Tobą każdego dnia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>czemu?</p> <p style="text-align:center"><strong>Odszedłeś dawno, odszedłeś cicho</strong><br /><strong> nic mi po Tobie nie zostało</strong><br /><strong> złamane <a href="http://i-zyczenia.pl/tag/serce" rel="nofollow" title="http://i-zyczenia.pl/tag/serce">serce</a>, cisza w słuchawce</strong><br /><strong> wiele tęsknoty – miłości mało…</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>11tydzień</p> <p style="text-align:center"><strong>Najsmutniejsze są wspomnienia,</strong><br /><strong> które zadają okropny ból,</strong><br /><strong> Najsmutniejsze jest własne serce</strong><br /><strong> gdy cichutko woła …</strong><br /><strong> “wróć” … </strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>76 dni</p> <h6>Moja Pamięć i Modlitwa Każdego dnia...Żona</h6>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato...</p> <p><span>...nigdy nie zapomnę lat spędzonych z Tobą.</span><span> Zostaniesz w moim sercu najbliższą osobą.</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...........</p> <p style="text-align:center"><strong>nie ma dnia abym o tobie nie myslala, nie ma dnia abym mniej cierpiala... tak bardzo za tobą tesknie...</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p style="text-align:center"><em>Jest taki ból o którym lepiej nie mówić bowiem najlepiej wyraża go milczenie</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ola


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>10 tydzień bez Ciebie</p> <p style="text-align:center"><strong>Dziś mija 10 tygodni jak Ciebie nie ma ,10 pustych tygodni,70dni,1680 godzin bez Ciebie..</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dana i Rysiek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>..</p> <p style="text-align:center"><strong>Są Chwile Które W Pamięci Zostaną i Chociaż Czas Mija One Nie Mijają.. !!!</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paweł


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia