Adam Koncewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2012
Dziennik Polski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10.07.2012 r
odszedł od nas na zawsze

śp.
mgr inż. ADAM KONCEWICZ
geodeta.

Były długoletni Dyrektor Okręgowego Przedsiębiorstwa
Geodezyjno-Kartograficznego w Krakowie.
Człowiek wielkiego serca, szlachetny, życzliwy i prawy,
lubiany i szanowany przez pracowników,
wielce zasłużony dla całego środowiska geodezyjnego w Polsce,
w latach 70. ubiegłego wieku Prezes Oddziału SGP w Krakowie.
Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą i Srebrną Odznaką Za Zasługi w Dziedzinie Geodezji i Kartografii, Odznaką Zasłużony Pracownik OPGK i innymi odznaczeniami resortowymi.

Msza święta żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w poniedziałek,16 lipca 2012 r.
o godz 15.00 w kaplicy na cmentarzu w Borku Fałęckim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia

Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy
OPGK w Krakowie sp. z o.o.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia