Adam Koncewicz
This was published in the following publications on 13.07.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 13.07.2012:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10.07.2012 r
odszedł od nas na zawsze
śp.
mgr inż. ADAM KONCEWICZ
geodeta.
Były długoletni Dyrektor Okręgowego Przedsiębiorstwa
Geodezyjno-Kartograficznego w Krakowie.
Człowiek wielkiego serca, szlachetny, życzliwy i prawy,
lubiany i szanowany przez pracowników,
wielce zasłużony dla całego środowiska geodezyjnego w Polsce,
w latach 70. ubiegłego wieku Prezes Oddziału SGP w Krakowie.
Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą i Srebrną Odznaką Za Zasługi w Dziedzinie Geodezji i Kartografii, Odznaką Zasłużony Pracownik OPGK i innymi odznaczeniami resortowymi.
Msza święta żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w poniedziałek,16 lipca 2012 r.
o godz 15.00 w kaplicy na cmentarzu w Borku Fałęckim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia
Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy
OPGK w Krakowie sp. z o.o.
End of content
No more pages to load