Cecylia Wichłacz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2012
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem żegnamy
ś+p Cecylię Wichłacz
s. Emerytkę ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego poczęcia NMP,
która przez 54 lata pracowała z wielkim zaangażowaniem w Szpitalu w Szamotułach.
Wyrazy współczucia wszystkim najbliższym
składają
Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Szamotułach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia