Cecylia Wichłacz
This was published in the following publications on 13.07.2012:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 13.07.2012:
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem żegnamy
ś+p Cecylię Wichłacz
s. Emerytkę ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego poczęcia NMP,
która przez 54 lata pracowała z wielkim zaangażowaniem w Szpitalu w Szamotułach.
Wyrazy współczucia wszystkim najbliższym
składają
Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Szamotułach
End of content
No more pages to load