Józef Marian Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2012
Dziennik Polski
„Żyłem, bo chciałeś -
umarłem, bo kazałeś - zbaw, bo możesz”
SP
JÓZEF MARIAN PAWLAK
Drogi Mąż, Tatuś, Dziadek i Teść,
przeżywszy lat 87, odszedł od nas na zawsze dnia 12 lutego 2012 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie we wtorek,
dnia 21 lutego 2012 roku o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
ŻONA KRYSTYNA, CÓRKA MAGDA, WNUCZKA SABINA I ZIĘĆ JANUSZ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia